howdog
Witamy na forum howdog!
Zarejestruj się na forum, lub jeśli posiadasz tu już konto, zaloguj się.
howdog
Witamy na forum howdog!
Zarejestruj się na forum, lub jeśli posiadasz tu już konto, zaloguj się.
howdog
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witam wszystkich :D

Go down 
AutorWiadomość
Angelika124
Admin
Angelika124


Liczba postów : 101
Reputacja : 0
Data rejestracji : 08/07/2013
Wiek : 24
Skąd : Polska!!! xD

Witam wszystkich :D Empty
PisanieTemat: Witam wszystkich :D   Witam wszystkich :D EmptyCzw Lip 11, 2013 1:42 pm

No więc
Coś o mnie:
Mam na imię Angelika mieszkam w Poznaniu.Mam 14 lat.Moim zainteresowaniem są zwierzęta jestem ich wielką miłośniczką i myślę że zwierzęta też to nawet wyczuwają ponieważ żadne się mnie nie boi,tylko niektóre kiedy widzą mnie pierwszy raz i mnie nie znają zaraz podchodzą.Moją pasją są psy, konie mniej,ponieważ prawie wcale nie mam z nimi do czynienia.Z psów moją lubioną rasą jest Labrador Retriever i Golden Retriever.Koniami bardziej zainteresowałam się gdy zaczęłam grać w howrse dzięki mojej przyjaciółce z reala.Aktualnie razem ze mną mieszkają 2 świnki morskie Pako i Tofik Smile
Przygoda z howrse:
Na howrse zarejestrowałam się dzięki mojej przyjaciółce z reala która także gra w tą grę pod nickiem Miley111.Zarejestrowałam się pod loginem klaczkakoniara, teraz nawet idzie mi lepiej niż przedtem (wcześniej miałam konto jako Konik Angelika).Więc licząc od pierwszego konta to w sumie gram już ponad 3 lata Witam wszystkich :D Icon_smileNie dawno odnalazłam swojego ulubionego konia z 5 tym żywiołem ognia ale wolałam zostawić go u tego gracza który go posiada bo i tak pewnie by mi nie odsprzedał ;( A aktualnie mam ponad 200 koni :p z czego 1 się zazwyczaj opiekuję chyba że bardzo mi się nudzi to więcej niż 1 :p Dlatego możecie śmiało pytać się o sprzedaż konia Smile
Przygoda z doggi:
Grać na doggi zaczęłam po ok 7 dniach jego istnienia więc gram już w nią ponad 1 rok, bardzo mi się ona spodobała głównie z powodu że są tam psy moich ulubionych ras.Aktualnie zajmuję się hodowlą mieszańców o nazwie Nussbeisser, hoduję także Labradory i Goldeny ale nie mam jeszcze ich hodowli z konkretną nazwą.Psów mam bardzo dużo i opiekuję się czasami wszystkimi a czasami tylko tymi które są dla mnie ważne :)Przyjmuję też każdego do znajomych i śmiało można się pytać o psiaki.

Wiem rozpisałam się no ale cóż :p
Powrót do góry Go down
 
Witam wszystkich :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
howdog :: Kawiarenka :: Powitania-
Skocz do: